Evden Eve Nakliyat

Hayatoğlu Nakliyat , kuruluşu 1953 yıllarına dayanan ve geçmişten bugüne kalitesinden taviz vermeden nakliyat firmaları içindeki pozisyonunu sürekli ileriye doğru çizen ve çalışma prensipleri içerisinde kaliteden taviz vermeyen nakliyat firmanızdır.

Günümüzün teknolojik yeniliklerini takip ederken, sürekli araç parkını genç tutmaya çalışan firmamız, böylece sürekli güncel , dinamik ve tam hizmet politikasını benimseyerek sizlere en iyi koşullarda hizmet vermeyi sürdürür.

Siz değerli müşterilerine nakliyat hizmeti verirken , eğitimli ve güleryüzlü kadrosu ile sizin istek ve düşüncelerinize uyan profesyonel nakliyat hizmetini sunar.

Devamı

Hayatoğlu Nakliyat

Size en iyi hizmeti sunmak için bekliyoruz. HAYATOĞLU KALİTENİN ADRESİ

Evden eve nakliyat aşamaları

En önemli hedefimiz hataları meydana gelmeden önlemektir; Bunun için kurduğu sistemin sürekli iyileştirilmesini ve hizmet kalitesini yükselterek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve bilginin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz

Bu prensipler çerçevesinde sorumlu olduğumuz tarafların kalite, çevre, güvenlik ve sağlık ile ilgili beklentilerini karşılamak; bunu yaparken de bizden kaynaklanan çevre etkilerini en düşük seviyeye indirmek ve kaynaklarımızı etkin kullanarak gelecek nesillere daha iyi bir ekolojik çevre bırakmak amaç ve hedeflerimiz arasındadır

Hayatoğlu Nakliyat

Şirketimizin tüm çalışanları bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz

Nakliyat albümümüzden

Belgeler Belgeler

Eğer Sizde Nasıl Ambalajlama,Paketleme yaptığımızı merak ediyorsanız...

Yukarıdaki resme yada burada bulunan linke tıklayarak nakliyat albümüze erişebilir ve yaprığımız kaliteli hizmetlerden bir kısmını burada görebilirsiniz.

Hayatoğlu nakliyat size taşımacılık alanında kaliteyi , profesyonelliği getirir. Taşıdığınız eşyanın evinizden , işyerinizden alındığı gibi size teslim etmeyi hedef edinir.