Fuar Taşıma ve Stand Nakliyat

Hayatoğlu nakliyat, Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi orgnizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece "satış odaklı" kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, Hayatoğlu kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.

Bilindiği gibi Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış Hayatoğlu nakliyat yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarınızda;

En uygun taşıma moduyla nakliyenin sağlanması

Gümrükleme

Fuar alanında indirme, yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri

Boşlarınızın depolanma ve taşıma hizmetleri

Fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgelerin verilmesi

Paketleme, ve depolama

Diğer lojistik hizmetler

Fuar alanında danışmanlık hizmeti

süreçlerinin tümünü kapsayan Entegre Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır

Taşınma işlemi öncesinde Hayatoğlu nakliyatı arayarak isteklerinizi bize iletebilir ve belirleyeceğiniz zamanda Taşıma Eksperimizle fuar ve stand malzemelerinizin taşınması için detaylı bir plan oluşturabiliriz.

Bu plan doğrultusunda vereceğimiz teklif mektubunu onayladığınızda belirteceğiniz zaman içerisinde uzman kadromuzla fuar ve stand malzemelerinizi istediğiniz yere istediğiniz şekilde sorunsuzca nakliyesini gerçekleştireceğiz.

Hayatoğlu nakliyat siz firma sahiplerini mutlu edebilmek amacı ile müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak tüm nakliye hizmetleri için güvenilir ve etkili çözünler sunmaktadır...